OŠETŘENÍ PLETI

JANSSEN COSMETICS obsahuje vysoce aktivní prémiové sestavy, které lze použít specificky a individuálně podle stavu a typu pleti. Výrobky vykazují nejvyšší kvalitu aktivní látky z modetní farmacie i kosmetického výzkumu.

Výsledek?

Viditelné a okamžitě měřitelné účinky a prokázané dlouhodobé výsledky !

Všechny produkty zaručují nejlepší snášenlivost s pokožkou, což je testováno nezávislými dermatologickými ústavy. Jako průkopník cosmeceutical na německém trhu, JANSSEN COSMETICS poprvé vyvinula unikátní systém péče o pleť, který umožňuje přechod mezi čistou krásou a vědecky podloženými metodami péče o pleť. 

Zároveň se specializuje a odbyt exclusivních přípravků pečujících o pleť pro profesionální i domácí použití. Přípravky jsou distribuovány po celém světě ve víe než 80 zemích a do přibližně 12 000 certifikovaných salonů a institutů.

Janssen Cosmetics klade zvláštní zřetel na:

  • kvalitu výrobků
  • používání moderních účinných látek, jejichž působení je věděcky dokázáno
  • vývoj profesionálních kosmetických metod
  • dosažení efektivní kombinace kosmetických metod pro spokojenost spotřebitelů

Vývoj kosmetiky začíná v laboratoři...

Úspěch začíná v salonu, proto klademe důraz na jedinečné ošetření, které odlišuje od konkurence. Vše je přizpůsobeno různým typům a stavům pleti. Od okamžitých řešení kožních problémů přes klasické ošetření až po luxisní ošetření a tělové prcedury.

Jedinečný a okamžitý zážitek pro vaši pleť...

Přijďte vyzkoušet.