H2 OŠETŘENÍ

MOLEKULÁRNÍ VODÍKOVÉ OŠETŘENÍ

Objevte sílu molekulárního vodíku, zdraví, krása, omlazení, hydratace, regenerace.

Se záštitou společností H2 World Health&Beauty Company s.r.o. a Hotelu Excelsior, především díky Mgr. Petru Masopustovi a Davidu Maršálkovi, máme možnost využívat molekulární vodíkové procedury, kosmetiku a doplňky stravy, které se stávají fenoménem dnešní doby.

ÚČINKY MOLEKULÁRNÍHO VODÍKU

Podle již dostupných studií a zkušeností z celého světa je známo, že vodík má na tělo mimo jiné tyto zásadní vlivy:
- Zvýšení výkonu a snížení únavy
- Zrychlená regenerace po sportovních výkonech a úrazech
- Odbourávání kyseliny mléčné
- Snížení překyselení organizmu
- Redukce oxidačního stresu (volných radikálů)
- Regenerace DNA
- Biologické omlazení organizmu
- Účinná podpora při terapii chronických nemocí
- Prokrvení a regenerace orgánů
- Účinná prevence proti akutním a chronickým nemocem
- Regenerace, hydratace a omlazení pleti
- Snížení výskytu vrásek
- Podpora při zahlazování jizev a drobných ran
- Vhodné při použití také u chronických ran


CELOTĚLOVÝ ZÁBAL S MOLEKULÁRNÍM VODÍKEM

Celotělový zábal s molekulárním vodíkem působí příznivě na širokou škálu kožních onemocnění - lupenka, ekzémy, zánětlivá onemocnění kůži, napomáhá zahlazení jizev. Hydratuje a omlazuje pokožku. Zlepšuje prokrvení orgánů a cirkulací krve, nastartuje očistné procesy metabolismu a odplavování nahromaděných odpadních látek. Následné procedury (masáže, cvičení a pod) jsou pak mnohem efektivnější a máji zesílený účinek.

MASÁŽE S MOLEKULÁRNÍM VODÍKEM

Vodíková voda je známá po celá staletí a je příčinou tzv. zázraků uzdravení v Lurdech ve Francii a dalších posvátných míst. Koupele ve vodíkové vodě působí příznivě na širokou škálu kožních onemocnění jako jsou lupénka, ekzémy, zánětlivá onemocnění kůže, napomáhá zahlazení jizev atd. Vodíková voda hydratuje a omlazuje pokožku. Celkově vodíková lázeň působí velmi osvěžující a spolu s popíjením vodíkové vody zvyšuje energii a pomáhá při boji proti civilizačním chorobám způsobeným mimo jiné také každodenním stresem.

LIFTINGOVÁ MASÁŽ OBLIČEJE

Molekulární vodík vrací čas zpět právě díky možné aplikaci přímo do obličeje. Pleťové masky hydratují a regenerují pleť, vyhlazují vrásky, pomůžou hojit drobné jizvy a uzdravit drobné zánětlivé projevy. Působí příznivě při ochraně a regeneraci DNA, a tím opravdu omlazuje pokožku.