MASÁŽE

Maderoterapie těla 

Maderoterapie je proticelulitidní
a hubnoucí terapie založená na použití anatomicky navržených pomůcek ze dřeva (válečků), které dělají terapii 100% přírodní. Nesrovnatelně nejlepší alternativa hubnutí
a odstranění celulitidy pro každého klienta, který bojuje s nějakou disproporcí těla. Maderoterapie vznikla před více než sto lety v Kolumbii.

Její název pochází ze španělského slova Madero, které v překladu znamená dřevo
a terapie, což znamená léčení. Čili léčení dřevem.
Velmi důležité při Maderoterapii je správná technika, která vede k nejlepším výsledkům. Základním krokem je nastartovat lymfatický systém při Maderoterapii, aby se v těle nadále nezadržovali špatné toxiny, které zhoršují stav kůže a přibírání díky zavodněním.

Výsledky maderoterapie:
- Zpevnění kůže a podkoží
- Tvarování postavy (hubnutí
- Odstranění celulitidy
- Detoxikace lymfatického systému

Maderoterapie obličeje

Maderoterapie obličeje je 100% přírodní způsob, jak konturovat obličej, odstranit dvojitou bradu, odstranit podbradku, snížit hloubku vrásek a zjemnit pokožku.

Tajemství je ve 4 speciálně navržených dřevěných prvcích pro Maderoterapii obličeje, které stimulují produkci elastinu a kolagenu, zlepšují krevní oběh, odstraňují nežádoucí tuk a tak zpevňují a tonizují pokožku. Tvarují obličej a také krk. Konečným výsledkem je omlazená a pevnější pokožka.

Jak Maderoterapie funguje?

Svaly na obličeji fungují přesně stejně jako svaly na těle. Čím pravidelněji cvičíme nebo masírujeme, tím je naše svalstvo okysličenější a prokrvenější. Maderoterapie obličeje a dekoltu je využívána nejčastěji pro její rychlý a efektivní facelifting .Viditelně zpomaluje stárnutí pleti a zejména ochabnutí svalů obličeje.


Lymfatická masáž

Lymfatická masáž pomáhá organismu zbavit se přebytečné tekutiny-otoku a toxických látek (zplodin) metabolismu.

Před přístrojovou nebo manuální lymfatickou masáží je velmi důležité speciálními hmaty, tyto lymfatické (mízní) uzliny vyprázdnit. Vyprazdňováním lymfatických uzlin se zlepší činnost mízních uzlin a zabezpečí bez-překážkový odtok mízy.

Lymfa obsahuje zplodiny metabolizmu (toxiny), odumřelé buňky, nádorové buňky, bakterie, tukové kapénky, lymfocity a bílkoviny.

Lymfa protéká přes mízní uzliny, které tyto látky zachycují a likvidují. Mízní uzliny jsou během lymfatické masáže více zatíženy. Musí přefiltrovat větší množství mízy. Nejsou-li odborně vyprázdněny nebo - li ošetřeny, můžou se zablokovat a průtok lymfy se zpomalí nebo zastaví.

Potom dochází k otoku, hromadění toxinů, které můžou zapříčinit záněty v organizmu, oslabení imunitního systému a vznik nádorového onemocnění.


Sportovní masáž

Klasická sportovní masáž - pro uvolnění a regeneraci. Je založena na pevných a silných masážních tazích, které pronikají hluboko do pohybového aparátu, a tím pomáhají ulevit od bolesti svalů a šlach způsobených aktivitou nebo jednostranným namáháním. Jedná se o příjemnou aktivitu, která má mnoho pozitivních účinků na tělo, mysl i celkovou kondici člověka. 

Uvolnění bolestivých stavů páteře

Jedná se o velmi účinné techniky k odstranění bolestí v oblasti páteře. Techniky jsou cíleně vybrány školy japonské masáže Shiatsu a kombinují práci se spouštěcími body (triggerpoint), vazivovou masáží apod. Díky těmto postupům je možné uvolnit i nejhlubší svalové vrstvy, které po provedení klasické nebo sportovní masáže zůstávají obvykle neuvolněné.

Mikromasáž očního okolí

Mikromasáž očního okolí redukuje oční váčky a kruhy pod očima, působí proti stárnutí. Odstraňuje vějířky kolem očí. 

Jedná se o jemnou a pomalou masáž pokožky očního okolí. Pravidelným prováděním této masáže dochází k omezení tvorby vrásek okolo očí, omezení tvorby kruhů a vodnatých váčků pod očima, snižuje nitrooční tlak, uvolňuje napětí očních svalů, zlepšuje zrak.

Vhodná při migrénách, při dlouhodobé práci s počítači.

Baňkování

Co způsobuje léčebný účinek baňkování?

Povrch našeho těla je odrazem funkce uvnitř těla uložených orgánů (srdce, jater, žlučníku, slinivky, žaludku, ledvin atd.). To se projevuje především na zádech.  Ale hlavně...

Uvolňuje svaly, ovlivňuje klouby, bolest hlavy, nervovou soustavu, zlepšuje peristaltiku a kvalitu trávicích šťáv atd... 

Masáž lávovými kameny

Masáž lávovými kameny je relaxace a léčebná metoda v jednom. Postupně se uvolňují svaly a dochází k prohřívání unaveného těla. Kameny také pomáhají odstraňovat bolest a zbavovat tělo negativní energie. Mají schopnost rozproudit tělesnou energii. Napomáhají také prohřátí bolestivých bodů na těle. 

Kombinace masáže lávovými kameny, sportovní masáže a uvolnění bolestivých stavů páteře

Pokud jste milovníky tepla a rádi zažijete předehřátí těla, ať už v oblasti zad nebo nohou... Můžete vyzkoušet kombinaci masáží. Touto kombinací lze dosáhnout příjemného zážitku regenerační uvolňující masáže v kombinaci s protažením a relaxací. Havajská masáž Lomi Lomi

(milující ruce...)

Při havajské masáži je tělo přiváděno do stavu hluboké relaxace. Dochází k propojení psychické, fyzické a emoční úrovně a zrychluje se regenerace všech tkání. Jedná se o jednu z nejsilnějších masážních metod vůbec a obecně je považována za velmi luxusní masáž. 

Účinky Havajské masáže LOMI LOMI

•pozitivně působí na krevní oběh a lymfatický systém
•odstraňuje svalovou bolest a bolest kloubů
•potlačuje únavu a napětí
•nabíjí člověka energií
•uvolňuje napnutá kloubní spojení
•účinně detoxikuje organismus
•blahodárně působí na psychiku a navozuje pocit klidu a duševní pohody 

Masáž lifting obličeje

Lifting - manuální vyhlazovací masáž obličeje je nová metoda pro vyhlazování obličeje s ihned viditelným účinkem. Velmi žádaná neinvazivní manuální terapie, která využívá pouze masáže. Liftingová masáž vám uvolní veškeré ztuhlé obličejové svaly a tkáně, povzbudí krevní oběh čímž se zlepší barva vaší pleti a prohloubí dýchání.

Kombinace masáže obličeje a těla

Chcete pocítit zážitek regenerace těla a obličeje zároveň? Kombinací regenerační masáže těla a liftingu, tedy prokrvení, okysličení, odlepení svalů obličeje, můžete zažít omlazení a pocítit ozdravující účinky najednou.
Měkké techniky

Měkké techniky jsou účinnou metodou v léčbě a prevenci poruch pohybového aparátu. Metoda pracuje s měkkými tkáněmi: kůže, podkoží, svaly a fascie.

Měkké tkáně jsou při pohybu navzájem provázány a dochází mezi nimi ke vzájemným posuvům.

V důsledku přetížení, úrazů, vadného držení těla a při větší statické zátěži (např. při sezení u počítače) dochází k bolestivým změnám v měkkých tkáních (např. k lokálním zatvrdlinám, tzv. myogelózám) a k jejich vzájemnému nesouladu. Měkké techniky optimalizují vlastnosti měkkých tkání zejména pomocí tření, protahování, řasení a tlaku. Nejedná se o masážní techniku, ale o součást manuální terapie, při které terapeut uvolňuje svalové spasmy, odstraňuje bolestivé reflexní změny ve svalech a okolních strukturách a zvyšuje pohyblivost kloubů.