Hydratace pleti

10.11.2020

Nejlepší hydratační péče pro vaši pleť!

Pleť každého z nás má jedinečné nároky. Jak vybrat správný hydratační krém právě pro tu vaši?

Hydratačních produktů/krémů je na trhu velké množství a vybrat si ten správný pro vaši pleť tak může být trochu problém. 

  • V průběhu dne pleť bojuje proti poškození způsobeném znečištěním a UV zářením.
  • V noci pleť opravuje poškození vzniklé během dne a regeneruje se.

Když si vyberete produkt, který se přizpůsobí přirozenému rytmu pleti, tak dosáhnete té nejzdravější pleti, jakou jste kdy měli!

Hydratační krém vybíráme nejčastěji dle typu pleti:

Dehydratovaná a suchá pleť potřebuje krém s velice výživným složením, posílit lipidovou bariéru, dodat nezbytnou hydrataci a vlhkost v ní uzamknout. 

Také mastná a smíšená pleť potřebuje hydrataci. Poskytnout účinnou hydrataci bez pocitu mastnoty - absorbuje nadbytečný maz a zachová tak matný vzhled pleti po celý den, vyhladit a zlepšit strukturu pleti. 

Citlivá pleť potřebuje hydratační krém, který zklidní pleť. Osvěží například gelovým složením a vytvoří bariéru proti působení dráždivých látek. 

Pleť s nejednotným tónem, která má hnědé skvrny a hyperpigmentace, které jsou způsobeny UV zářením, potřebuje krém s ochranným faktorem, který zaručí širokospektrální ochranu před UV zářením i obranu před zněčištěním. Napomůže exfoliaci povrchových buněk pro zvýraznění tónu pleti a odstranění tmavých skvrn, ale zároveň zaručí optimální hydrataci po celý den.

A pokud stále nemůžete najít správný hydratační krém pro vaši pleť, neváhejte mě kontaktovat! Můžete si zarezervovat termín pro on-line konzultaci https://www.pmbeauty.cz/rezervace/ nebo se přijít poradit do salónu, kde si můžete i krémy vyzkoušet.

Váš pleťový terapeut DERMALOGICA Martina