FACEFIT s HYDRO MASQUE EXFOLIANT

05.10.2020

FEEL THE SPHERES... NOVINKA! hydro masque exfoliant

Většina lidí sahá po hydratační masce, když jejich pleť působí suše a po exfoliačním produktu, když pleť působí mdle. Dehydratovaná pleť ve skutečnosti často pro svou vzpruhu potřebuje více než hydrataci; potřebuje také exfoliaci.

Proč? Jednou z příčin, proč dehydratovaná pleť působí napjatě a vyvolává nepříjemné pocity, je přirozený nános odumřelých buněk na jejím povrchu. Přínos šetrné exfoliace, která tyto buňky odstraní, je dvojí; zajistí stimulaci obnovy buněk a odhalí zdravě vypadající pleť, také však pomáhá hydratačním složkám proniknout do pleti a zajistit tak maximální účinky.

Seznamte se s příspěvkem Hydro Masque Exfoliant: pětiminutovou maskou, v níž se synergicky spojuje exfoliace s hydratací v jednom kroku. Bambus připravuje pleť na optimální hydrataci, sněžná houba zadrží 450krát větší množství vody než je její váha a dodá pleti okamžitou dávku hydratace - maska tak funguje účinněji než dvou-krokový režim exfoliace a hydratace.

Užijte si kuličky a získejte zářivě zdravý vzhled pleti.

facefit s dvojím účinkem: exfoliace + hydratace

NOVINKA! https://www.feelthespheres.com/

Doba: 10 minut

Exfoliace a zvýšená hydratace přesně na míru: vyhlazení a obnova pleti v pouhých 10 minutách. Bambus bohatý na minerály zajišťuje šetrnou exfoliaci a sněžná houba dodává pleti dávku hydratace a antioxidantů.

Cena: 300,- (v případě zakoupení produktu se cena za ošetření nehradí)

https://www.pmbeauty.cz/rezervace/

Vaše Martina