Dvojí čištění pleti DERMALOGICA

29.10.2020

CO JE DVOJÍ ČIŠTĚNÍ PLETI?

Dvojí čištění znamená, že si pleť vyčistíte dvakrát, nejprve čisticím produktem na bázi oleje a poté produktem na bázi vody nebo povrchově aktivních látek.

Tajemství zdravé a výjimečně čisté pleti - je způsob, jak jednoduše odstranit nános make-upu, zbytků produktů a mastných usazenin, a umožnit tak vašemu doporučenému čisticímu produktu Dermalogica proniknout do větší hloubky a zajistit tak profesionální úroveň vyčištění.

PROČ ČISTIT NEJPRVE OLEJEM?

Krok nula

Čištění na bázi oleje odstraní nejprve látky rozpustné v oleji, jako je make-up, rtěnky, přebytečný maz z pleti a dokonce i řasenku (i tu voděodolnou!).

Umožněte svému běžnému čističi a dalším produktům pro péči o pleť pracovat efektivněji. Po dlouhém, celodenním líčení se budete chtít ujistit, že si všechno před spaním odstraníte z pleti. Nejen, že ušetříte své bílé polštáře před skvrnami, ale také pomůžete svým nočním krémům a sérům lépe proniknout do pokožky přes noc. 

Nemáte make-up? Stále budete potřebovat čistící olej, který odstraní všechny SPF a denní znečišťující látky, které se vám na pleti usazují. Pomůže vám zabránit poškození pokožky příliš silným drhnutím. Čistící prostředky na bázi oleje, jako je PreCleanse a PreCleanse Balm, jemně rozpustí nečistoty. Nikdo nechce špinavý povlak na polštáři! Klíčem k úplnému odstranění make-upu a dalších nečistot je dvojí čištění pleti, počínaje čistícím olejem.

Krok jedna

Umyjte si obličej vaším oblíbeným čisticím produktem Dermalogica, který odstraní všechny zbytky nečistot.

Gelový čistič vybíráme podle typu pleti.

A výsledek? Důkladné vyčištění, které vám zajistí tu nejzářivější pleť každý den.

Váš pleťový terapeut DERMALOGICA Martina