ĎOLÍČKY NA TVÁŘI JSOU ROZTOMILÉ, ALE CO NA VAŠEM ZADEČKU ČI STEHNECH?

14.04.2020

Tam už moc ne. Celulitida hrozí nám všem, nezáleží na typu postavy. Ženy jejich "pomerančová" pokožka opravdu trápí. Současné studie dokazují, že vzhled svého těla hodnotíme hlavně podle obávaných ďolíčků, dle průzkumu Google 97 % žen uvádí, že si přejí zpevnit a vyhladit problematické partie těla s nevzhlednou celulitidou.

JAK VZNIKÁ CELULITIDA?

V přírodě je vše dobře zařízeno. V ženské podkožní vrstvě jsou některé tukové buňky zachycené mezi pojivovými přepážkami (tzv. septa) za účelem ukládání energie pro případ těhotenství. Bohužel existující rovnováhu může narušit i malá změna: hormonální výkyvy, zadržování vody, strava s vysokým obsahem cukru, nedostatečná pohybová aktivita, ale i příliš dlouhé sezení. Pojivové přepážky se pak stáhnou a vtahují tím i povrch kůže. Současně je blokován tělní oběh a hromadí se toxiny. Takto vzniká celulitida, v podkoží se současně ukládá rezistentní tuk.

VÍTE, ŽE ...?

Ženy jsou náchylnější ke vzniku celulitidy na stehnech a zadečku vinou ženského hormonu estrogenu a většího množství alfareceptorů v oblasti stehen, jež podporují ukládání tuku, a také proto, že mají méně beta receptorů, které tuk odbourávají**...

PŘIROZENÁ A BEZBOLESTNÁ PÉČE

CELLU M6 Alliance® řeší problém celulitidy změkčením a uvolněním tkání, přitom obnovuje i tělní oběh pro podporu látkové výměny. Ošetření těla metodou endermologie® je přirozená mechanická biostimulace pokožky, 100% neinvazivní a neagresivní technika. Příjemná relaxační péče pro každou ženu, jež vyhlazuje celulitidu a současně odvádí přebytečnou vodu z těla. Kůže je po ošetření vyhlazená, tonizovaná a hlavně zdravá díky eliminovaným toxinům.

Již od 3. ošetření dochází k redukci celulitidy (67%*), pokožka je viditelně hladší a jemnější.