ON-LINE KONZULTACE

28.10.2020

ZDRAVÁ PLEŤ S DERMALOGICOU Z POHODLÍ DOMOVA

Toužíte mít zdravou pleť, ale trápí vás vrásky akné nebo si jen nevíte rady s výběrem správné péče o pleť? Zeptejte se na radu hned teď v naší on-line poradně. Na vaše dotazy odpovídá pleťový terapeut Martina. Stačí zavolat na tel. č.: 601 393 171 nebo se objednat na našich webových stránkách https://www.pmbeauty.cz/rezervace/.

Individuální online konzultace jsou optimálním řešením vzhledem k momentálním vládním nařízením. Online videohovor je dnes již často využívaná metoda. 

Co ke konzultaci potřebuji?

Počítač, tablet nebo mobil s připojením k internetu, webkamerou a mikrofonem. Spojíme se přes platformu WhatsApp, FaceTime či Messenger.

Jak konzultace probíhá?

Provedeme analýzu pleti - virtuální face mapping.  Popovídáme si o vašem typu pleti, životním stylu, který často souvisí se stavem pleti i o domácí péči o pleť. Najdeme co nejlepší řešení pro stav vaší pleti.

Online konzultace probíhá diskrétně, rozhovor není nahráván, vztahují se na něj zákonná pravidla GDPR, hovor je veden dle etických kodexů.

Jak se mohu objednat?

Objednat se můžete telefonicky (601 393 171), e-mailem (martina.cihalova@pmbeauty.cz) nebo online https://www.pmbeauty.cz/rezervace/.

Jak dlouho trvá?

Online konzultace trvá cca 30 - 45 min.

Váš pleťový terapeut DERMALOGICA Martina